GÜZEL İŞLER EMEK İSTER!

Makbule Hanım

1966 K.Maraş doğumluyum. Çocukluğum İskenderun ve Ankara da geçti. İş hayatıma turizmci olarak NET Holding te başladım, 7-8 yıl gibi bir süre Ankara ekibinde görev yaptım.

90 lı yılların başında Gayrimenkul Firmamı kurdum, takip eden yıllarda evlendim 3 tane kızımız var. Evlendikten sonra çalışma hayatına ara verdim fakat bu dönemi kendimi geliştirmek adına dolu dolu yaşadım. Önce resim yapmaya başladım, Sabri Akça, Nihat Tandoğan ve Çallı hocalarımın atölyelerinde bulundum ve ürettim yıllarca (lirik soyut_yağlıboya). 2 kişisel sergi ve 5 karma sergiye katıldım, o yılları takiben felsefe girdi hayatıma, özel izinle ODTÜ Felsefe bölümünde Felsefe Tarihi derslerine katıldım. Derslerin ve okumaların devamı Uğur Mumcu Vakfı ve Arjantin Felsefe Grubunda devam etti.

Kızlarımız birer yıl arayla KOÇ ÜNİV. ni kazanınca İstanbul a taşındık. Bir mülk satın almak üzere tanıştığım meslektaşlarımın teşviki ve özlemimle beraber tekrar Gayrimenkul Danışmanlığına döndüm. Akdeniz İnşaat (Ağaoğlu), Sinpaş ve İnanlar İnşaat ile aracılık sözleşmesi yaparak çalıştım. RE/MAX Hills ile yoluma devam etme kararı aldım, çok mutluyum çünkü mesleki önyargıları değiştirmek için çalışıyorum öncelikle.

Re/Max Hills'de muhteşem bir eğitim ve danışman kadrosuyla çalışıyorum, gayrimenkul konusunda tüm ihtiyaçlarınızı danışabilir, ne zaman isterseniz bu konuda güncel bilgi ve gelişmelerden sizi haberdar etmekten mutluluk duyarım.